WW12FT73R2
MFR.Part #
WW12FT73R2
JLCPCB Part #
C2593603
Description
-55℃~+350℃ 400mW 73.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS