CB5JB24R0
MFR.Part #
CB5JB24R0
JLCPCB Part #
C3512791
Description
-55℃~+275℃ 24Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS