WW12FT3R74
MFR.Part #
WW12FT3R74
JLCPCB Part #
C2593541
Description
-55℃~+350℃ 3.74Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS