WW12FT24R3
MFR.Part #
WW12FT24R3
JLCPCB Part #
C2593477
Description
-55℃~+350℃ 24.3Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS