RSF3JT4R30
MFR.Part #
RSF3JT4R30
JLCPCB Part #
C2592614
Description
-55℃~+235℃ 3W 4.3Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS