WW12FT1K30
MFR.Part #
WW12FT1K30
JLCPCB Part #
C3535701
Description
-55℃~+350℃ 1.3kΩ 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS