WW12FB48R7
MFR.Part #
WW12FB48R7
JLCPCB Part #
C2646366
Description
-55℃~+350℃ 400mW 48.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS