WW12FT14R0
MFR.Part #
WW12FT14R0
JLCPCB Part #
C3423426
Description
-55℃~+350℃ 14Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS