WVM5JBR510
MFR.Part #
WVM5JBR510
JLCPCB Part #
C3408827
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 510mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS