WVM5JB240R
MFR.Part #
WVM5JB240R
JLCPCB Part #
C2646670
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 240Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS