LVM5JBR100
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
LVM5JBR100
JLCPCB Part #
C2646715
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 100mΩ 5W Metal foil resistor ±5% Plugin,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS