CB5JBR150
MFR.Part #
CB5JBR150
JLCPCB Part #
C2644529
Description
-55℃~+275℃ 150mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS