VM5JB10R0
MFR.Part #
VM5JB10R0
JLCPCB Part #
C3578364
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS