LVM5JB10L0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
LVM5JB10L0
JLCPCB Part #
C2646712
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 10mΩ 5W Metal foil resistor ±5% Plugin,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS