WVM5FB4K70
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WVM5FB4K70
JLCPCB Part #
C2646668
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 4.7kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS