VM5JBR150
MFR.Part #
VM5JBR150
JLCPCB Part #
C2645006
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 150mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS