VM2JBR150
MFR.Part #
VM2JBR150
JLCPCB Part #
C2645036
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 150mΩ 2W Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS