CF1JT130R
MFR.Part #
CF1JT130R
JLCPCB Part #
C3577309
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 130Ω 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS