SP3AJT30R0
MFR.Part #
SP3AJT30R0
JLCPCB Part #
C3577556
Description
-55℃~+350℃ 30Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS