SP3AJT33R0
MFR.Part #
SP3AJT33R0
JLCPCB Part #
C2584440
Description
-55℃~+350℃ 33Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS