RNCF0603BKE80K6
MFR.Part #
RNCF0603BKE80K6
JLCPCB Part #
C2516668
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS