RNS1FTD48R7
MFR.Part #
RNS1FTD48R7
JLCPCB Part #
C6277049
Description
-55℃~+155℃ 1W 48.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6mm Through Hole Resistors ROHS