RV431K14T
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RV431K14T
JLCPCB Part #
C2441664
Package
Plugin
Description
115J 275V 350V 4.5kA 430V 460pF@1kHz 600mW 710V 插件 Varistors ROHS