RV431K10T
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RV431K10T
JLCPCB Part #
C2441675
Package
Plugin
Description
2.5kA 230pF@1kHz 275V 350V 400mW 430V 65J 710V 插件 Varistors ROHS