RV391K05T
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RV391K05T
JLCPCB Part #
C2441670
Package
Plugin
Description
100mW 12J 250V 320V 390V 400A 65pF@1kHz 675V 插件 Varistors ROHS