RSPF3JT82R0
MFR.Part #
RSPF3JT82R0
JLCPCB Part #
C2593732
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-200ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 3W 82Ω Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS