RSF3JT82R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF3JT82R0
JLCPCB Part #
C6459893
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
-55℃~+235℃ 3W 82Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS