ERG-3SJ471
MFR.Part #
ERG-3SJ471
JLCPCB Part #
C3485084
Description
-55℃~+235℃ 3W 470Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS