RSMF3JT390K
MFR.Part #
RSMF3JT390K
JLCPCB Part #
C5738863
Description
-55℃~+235℃ 390kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS