CF2JT6K80
MFR.Part #
CF2JT6K80
JLCPCB Part #
C2591188
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 6.8kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS