RSMF1JT390K
MFR.Part #
RSMF1JT390K
JLCPCB Part #
C6460256
Description
-55℃~+200℃ 1W 390kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS