RSMF3JT11R0
MFR.Part #
RSMF3JT11R0
JLCPCB Part #
C20112402
Package
Plugin,D5.5xL15.5mm
Description
-55℃~+235℃ 11Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS