W3M47R0J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
W3M47R0J
JLCPCB Part #
C6000588
Package
Plugin,D5.5xL15.5mm
Description
-55℃~+200℃ 3W 47Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS