83NFR499
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
83NFR499
JLCPCB Part #
C3408684
Package
Plugin,D5.5xL15.5mm
Description
499mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D5.5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS