RSMF3FB3R30
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSMF3FB3R30
JLCPCB Part #
C2645073
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 3.3Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS