RMCS0402FT3K32-PD
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCS0402FT3K32-PD
JLCPCB Part #
C6276119
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS