RSMF2JB3R30
MFR.Part #
RSMF2JB3R30
JLCPCB Part #
C2644118
Description
-55℃~+235℃ 2W 3.3Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS