RSMF3FT3R30
MFR.Part #
RSMF3FT3R30
JLCPCB Part #
C2592281
Description
-55℃~+235℃ 3.3Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS