RSF5JT820R
MFR.Part #
RSF5JT820R
JLCPCB Part #
C6665833
Description
-55℃~+235℃ 5W 820Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS