RSF1JT2K40
MFR.Part #
RSF1JT2K40
JLCPCB Part #
C2589602
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.4kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS