RSF5JT120R
MFR.Part #
RSF5JT120R
JLCPCB Part #
C6283648
Description
-55℃~+235℃ 120Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS