RSF5JT620R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF5JT620R
JLCPCB Part #
C5738308
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-55℃~+235℃ 5W 620Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS