RSF5JT7R50
MFR.Part #
RSF5JT7R50
JLCPCB Part #
C3570775
Description
-55℃~+235℃ 5W 7.5Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS