RSF5JT7K50
MFR.Part #
RSF5JT7K50
JLCPCB Part #
C6207131
Description
-55℃~+235℃ 5W 7.5kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS