RSF1JT7R50
MFR.Part #
RSF1JT7R50
JLCPCB Part #
C2590163
Description
-55℃~+235℃ 1W 7.5Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS