RSF3JT7R50
MFR.Part #
RSF3JT7R50
JLCPCB Part #
C5871686
Description
-55℃~+235℃ 3W 7.5Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS