RSF5JT3K90
MFR.Part #
RSF5JT3K90
JLCPCB Part #
C5738280
Description
-55℃~+235℃ 3.9kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS