RSF1JT3K90
MFR.Part #
RSF1JT3K90
JLCPCB Part #
C2589614
Description
-55℃~+235℃ 1W 3.9kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS