RSF5JT3R90
MFR.Part #
RSF5JT3R90
JLCPCB Part #
C6283660
Description
-55℃~+235℃ 3.9Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS