RSF5JT2K40
MFR.Part #
RSF5JT2K40
JLCPCB Part #
C5896513
Description
-55℃~+235℃ 2.4kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS